HKZ TROPLET POZIVA NA HODOČAŠĆE U VUKOVAR

Hrvatska kulturna zajednica Troplet poziva članove Tropleta i sve zainteresirane da nam se pridružite na zavjetnom hodočašću u Vukovar. Pored obilaska memorijalnih lokacija u Vukovaru posjetit ćemo Ilok (crkva i samostan sv. Ivana Kapistrana), Aljmaš (Svetište Gospe od Utočišta) i Đakovo (Katedrala Svetog Petra). Hodočašće je planirano od 26. do 28. svibnja (petak-nedjelja) 2023. godine.

 

Detaljnije na: https://www.troplet.ba/?p=51097

 

Također Vas molimo da informaciju proslijedite potencijalno zainteresiranima ili objavite. Naglašavamo da ovo nije komercijalni oglas, cijena je definirana kako bi se pokrili realni troškovi.

 

UO HKZ Troplet

 

Hrvatska kulturna zajednica Troplet

Kneza Trpimira 8, 88000 Mostar

www.troplet.ba

hkztroplet@gmail.com